• امروز پنج شنبه دوم آبان 1398 

اخبار سازمان اوقاف

نواخته شدن زنگ وقف در مدارس  استان فارس

نواخته شدن زنگ وقف در مدارس استان فارس

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از نواخته شدن زنگ وقف در مدارس این استان هم‌زمان با آغاز دهه وقف خبر داد.

 سه شنبه 15 آبان 1397   187  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی اظهار داشت: هم‌زمان با اولین روز دهه وقف که با عنوان «وقف، رسانه، ترویج موقوفات مشارکتی» نام‌گذاری شده است، زنگ وقف در مدارس فارس به صدا در آمد.
وی افزود: در مدارسی که این کار صورت گرفت؛ برنامه‌های متنوعی در راستای آشنایی دانش آموزان با فرهنگ وقف اجرا شد و مشارکت کودکان و نوجوانان در این برنامه‌ها دیدنی بود.
صفری گرایی گفت: در این برنامه‌ها، مبلغان اعزامی به مدارس از طرف اوقاف و به مناسبت دهه وقف، در مورد این سنت حسنه با زبان عامیانه و کودکانه به صحبت پرداختند.
این مسئول اضافه کرد: موضوع انشای دانش آموزان مدارسی که زنگ وقف امروز در آن‌ها به صدا در آمد نیز به وقف مرتبط بود که برخی از آن‌ها در برنامه امروز قرائت شد.
وی بابیان این‌که در برخی از مدارس مسئولان نیز حضور یافتند ادامه داد: خواندن شعر و اجرای سرود همگانی نیز از برنامه‌های مشارکتی دانش آموزان در گرامیداشت اولین روز از دهه وقف در استان فارس بود.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: این معاونت همچنین اقدام به توزیع جوایز فرهنگی در بین دانش آموزان مشارکت‌کننده در برنامه زنگ وقف کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار