• امروز سه شنبه سوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

در نشست صنفی اوقاف با آموزش و پرورش فارس عنوان شد: حمایت اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از وقف مشارکتی قرآنی آموزش‌وپرورش

در نشست صنفی اوقاف با آموزش و پرورش فارس عنوان شد: حمایت اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از وقف مشارکتی قرآنی آموزش‌وپرورش

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، برگزاری نشست‌های صنفی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه وقف است و در این برنامه‌ها در مورد موضوعات مختلف پیرامون وقف بحث و بررسی می‌شود.

 سه شنبه 15 آبان 1397   74  0      


اول نشست از این سلسله برنامه‌ها با حضور مدیرکل و مسئولان قرآنی آموزش‌وپرورش فارس صورت گرفت و در این جلسه با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی اجتماعی و مسئولان قرآنی اوقاف فارس دو طرف به بیان دیدگاه‌های خود در مورد همکاری‌های دوجانبه پرداختند.
مهم‌ترین موضوع این جلسه، تبادل‌نظر پیرامون وقف مشارکتی قرآنی بود و حاضران در جلسه با بیان اهمیت این وقف برای ترویج فرهنگ قرآنی در بین دانش آموزان و خانواده‌ها، مسائل مرتبط موردبررسی قرار گرفت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس در این نشست بابیان این‌که این اداره کل برنامه‌های قرآنی متنوعی را در طول سال اجرا می‌کند اظهار داشت: اداره کل آموزش‌وپرورش فارس نیز در بسیاری از برنامه‌های قرآنی همکاری دارد که باید از تلاش و همت آن‌ها تقدیر کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عباس موسوی بابیان این‌که وقف مشارکتی قرآنی می‌تواند گامی ارزنده در ترویج فرهنگ قرآن در جامعه باشد افزود: اوقاف فارس تا آنجایی که بتواند در ایجاد این وقف ارزشمند همکاری می‌کند.
در این جلسه مدیرکل آموزش‌وپرورش و دیگر شرکت‌کنندگان این اداره کل، از همکاری‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه درزمینهٔ فعالیت‌های قرآنی آموزش‌وپرورش قدردانی کردند.
آن‌ها همچنین اذعان کردند که اوقاف فارس به‌ غیراز این همکاری در زمینه‌های مختلف دیگری و ازجمله طرح مهر تحصیلی و کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت و همچنین همراهی با آموزش‌وپرورش درزمینهٔ اجارات موقوفات در اختیار نیز همراهی‌های خوبی دارند که باید قدردان آن‌ها بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار