• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دیدار مسئولان اوقاف فارس با امام‌جمعه شیراز

دیدار مسئولان اوقاف فارس با امام‌جمعه شیراز

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس به مناسبت دهه وقف با نمایندگی ولی‌فقیه در این استان و امام‌جمعه شیراز دیدار می‌کنند.

 شنبه 12 آبان 1397   157  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی بابیان این‌که فرهنگ وقف باید در جامعه نهادینه شود اظهار داشت: در دهه وقف برنامه‌های متعددی در این زمینه به اجرا در می‌آید.
وی افزود: مدیرکل، معاونین و روسای ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در آستانه دهه وقف با آیت‌الله لطف‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در این استان و امام‌جمعه شیراز دیدار می‌کنند تا راه‌های توسعه فرهنگ وقف در این استان را بررسی کنند و از نظرات ایشان در این زمینه بهره‌مند شوند.
یزدانی گفت: این دیدار صبح روز یکشنبه 13 آبان ماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در فارس صورت می‌گیرد و از سوی مدیرکل اوقاف و خیریه فارس، گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه‌های مختلف و ازجمله فعالیت‌های ترویجی در مورد سنت حسنه وقف ارائه می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس بابیان این‌که دهه وقف بهترین فرصت در راستای فرهنگ‌سازی وقف به‌عنوان حسنه ماندگار است اظهار داشت: امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در طول این دهه، تلاش و همت و تبلیغات منسجم بتوان در این راستا گام‌های بزرگی برداشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار