• امروز پنج شنبه دوم آبان 1398 

اخبار سازمان اوقاف

دیدار مسئولان اوقاف فارس با امام‌جمعه شیراز

دیدار مسئولان اوقاف فارس با امام‌جمعه شیراز

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس به مناسبت دهه وقف با نمایندگی ولی‌فقیه در این استان و امام‌جمعه شیراز دیدار می‌کنند.

 شنبه 12 آبان 1397   191  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی بابیان این‌که فرهنگ وقف باید در جامعه نهادینه شود اظهار داشت: در دهه وقف برنامه‌های متعددی در این زمینه به اجرا در می‌آید.
وی افزود: مدیرکل، معاونین و روسای ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در آستانه دهه وقف با آیت‌الله لطف‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در این استان و امام‌جمعه شیراز دیدار می‌کنند تا راه‌های توسعه فرهنگ وقف در این استان را بررسی کنند و از نظرات ایشان در این زمینه بهره‌مند شوند.
یزدانی گفت: این دیدار صبح روز یکشنبه 13 آبان ماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در فارس صورت می‌گیرد و از سوی مدیرکل اوقاف و خیریه فارس، گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه‌های مختلف و ازجمله فعالیت‌های ترویجی در مورد سنت حسنه وقف ارائه می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس بابیان این‌که دهه وقف بهترین فرصت در راستای فرهنگ‌سازی وقف به‌عنوان حسنه ماندگار است اظهار داشت: امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در طول این دهه، تلاش و همت و تبلیغات منسجم بتوان در این راستا گام‌های بزرگی برداشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار