• امروز سه شنبه سوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام روزشمار  و عناوین دهه وقف سال 97

اعلام روزشمار و عناوین دهه وقف سال 97

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس روزشمار و عناوین دهه وقف سال 97 را اعلام کرد.

 شنبه 12 آبان 1397   339  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی با گرامیداشت این دهه اظهار داشت: سه‌شنبه 15 آبان ماه 97 مصادف با 27 صفر به‌عنوان اولین روز، با " عنوان وقف، رسانه، ترویج موقوفات" مشارکتی نام‌گذاری شده است.
وی افزود:16 آبان ماه و دومین روز دهه وقف نیز که مصادف با 28 صفر و رحلت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و اله و شهادت امام مجتبی علیه‌السلام است، با عنوان " وقف، ترویج فرهنگ قرآن و عترت" نام‌گذاری شده و پنج‌شنبه 17 آبان ماه مصادف با شهادت امام رضا علیه‌السلام با عنوان " وقف، بقاع متبرکه و ترویج فرهنگ زیارت " معرفی می‌شود.
یزدانی گفت: چهارمین روز از دهه وقف مصادف با هجرت حضرت رسول از مکه به مدینه با عنوان " وقف، انتظار و مهدویت" نامیده می‌شود و پنجمین روز نیز به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه عنوان "وقف، توسعه علم و فناوری و حمایت از نخبگان" را دارد.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: عنوان ششمین روز نیز " وقف، عدالت اجتماعی، اجرای امینانه نیات واقفان " است و هفتمین روز نیز با عنوان" وقف، محیط‌زیست، بهداشت و سلامت" شناخته می‌شود.
وی افزود: روز سه‌شنبه 22 آبان به‌عنوان هشتمین روز از دهه وقف با عنوان "وقف، صیانت از موقوفات، تجلیل از واقفان" نام‌گذاری شده است.
یزدانی گفت:"وقف، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، نیز عنوان روز نهم دهه وقف است و آخرین روز از این ایام نیز به مناسبت روز کتاب و کتاب‌خوانی عنوان" وقف، تحکیم بنیان خانواده، سبک زندگی اسلامی" نامیده می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در دهه وقف بتوان هر چه بیشتر در راستای توسعه وقف در استان فارس که از گذشته تاکنون واقفان نیک‌اندیش بسیاری داشته است تلاش کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار