• امروز دوشنبه سی و یکم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

آغاز ثبت نام طرح قرآنی بشارت با جوایز سه میلیار تومانی

آغاز ثبت نام طرح قرآنی بشارت با جوایز سه میلیار تومانی

رییس اداره امور قرآنی اوقاف فارس از آغاز ثبت نام طرح قرآنی بشارت در استان فارس خبر داد.

 چهارشنبه 9 آبان 1397   702  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس ، سید امیر عباس جلالی اظهار داشت: در این طرح قرآنی که 1452 نیز خوانده می شود، 16 نهاد مشارکت دارند که سازمان اوقاف وامور خیریه نیز یکی از مشارکت کنندگان است .
وی با بیان این که این طرح قرآنی به صورت گسترده و بدون محدودیت سنی برگزار می شود افزود : علاقمندان به حفظ جزء سی ام قرآن کریم می توانند با مر اجعه به سایت بشارت به ادرس اینترنتی http://qurantv.ir/besharat ثبت نام و با نصب اپلیکشن مربوطه روی گوشی های خود این برنامه را دنبال کنند.
جلالی گفت: تبلیغات گسترده این برنامه در فارس آغاز شده و پوستر های طراحی شده نیز بین مراکز مختلفی که می تواند باعث آگاهی علاقمندان شود در حال توزیع است .
رییس اداره امور قرآنی اوقاف فارس افزود: آزمون طرح قرآنی 1452 به صورت سراسری روز 19 اسفندماه سال جاری برگزار می شود و جوایز ارزنده ای به برگزیدگان طرح اهداء می شود، به نحوی که جوایز متعددی اعم از به ارزش 3 میلیارد تومان برای این طرح در کشور در نظر گرفته شده است.
این مقام مسئول ادامه داد: از علاقمندان قرآنی درخواست می شود که در اسرع وقت با مراجعه به سایت اعلام شده نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد بزرگ قرآنی اقدام کنند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار