• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

غبارروبی حرم حضرت سید علاءالدین حسین(ع) شیراز توسط فرماندهان نظامی فارس

غبارروبی حرم حضرت سید علاءالدین حسین(ع) شیراز توسط فرماندهان نظامی فارس

غبارروبی مضجع شریف حضرت سید علاءالدین حسین(ع) شیراز با حضور فرماندهان نظامی فارس انجام شد.

 پنج شنبه 12 مهر 1397   270  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مراسم غبارروبی مضجع شریف امامزاده سید علاءالدین حسین(ع) شیراز با حضور سردار غیاثی فرمانده ارشد سپاه فجر استان فارس، امیر جمشیدی فرمانده ارشد منطقه نظامی استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد ، سردار ذوالقدر جانشین فرمانده انتظامی استان فارس و سردار گزنی جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد.
در این مراسم معنوی، رییس هیئت امناء این آستان اظهار داشت: افتخار داریم که امروز در کنار شما دلاور مردان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس که پیروزی هایی را که برایمان به ارمغان آوردید خاطره انگیز است، غبارروبی مضجع این امامزاده لازم التکریم را انجام می دهیم.
سید محی الدین طاهری افزود: پیروزی هایی که تاکنون نصیب ملت شده از فداکاریهای شما است که در همه صحنه ها حضور دارید و به عنوان چشم و چراغ ملت و نظام و بازوان قدرتمند رهبر انقلاب در مقابله با توطئه های دشمنان مملکت را بیمه کرده اید.
وی افزود: زحمات نیروهای نظامی و انتظامی را هیچ وقت و حتی دقیقه ای فراموش نمی کنیم که به فرمایش رهبری، اگر این تلاش ها نبود، امروز باید شاهد حضور داعش و تکفیری ها در ایران اسلامی بودیم .
رییس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده سید علاالدین حسین(ع) اضافه کرد: اگر امروز سرمان را با قدرت بالا می گیریم و با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده ایم و این افتخار نصیب کشور شده که با موشک های ساخت خودش سه مایلی مرکز آمریکا در سوریه را هدف قرار می دهد،همه به خاطر شمااست که این قدرت را برای نظام اسلامی رقم زده اید .
طاهری با اشاره به تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در دیگر عرصه ها افزود: اگر سپاه و ارتش در زلزله سال گذشته در غرب کشور حضور نداشتند، معلوم نبود که مردم درد کشیده آنجا چه وضعی پیدا می کردند و حضور مردانه شما مرحمی بر زخم های مردم کرمانشاه بود و مطمئن باشید که مردم آن خطه زحمات شما را فراموش نخواهند کرد.
وی ابراز داشت: مردم از شما مردان دلیر نظامی و انتظامی انتظار دارند همان گونه که در سختی ها و مشکلات در کنارشان بودید و پیروزی را برایشان رقم زدید، امروز و در 40 سالگی انقلاب هم که در اثر سوءمدیریت بعضی از مسئولین و دشمنان بیرونی و داخلی با مشکلات مواجهه هستند، با همه قدرت و توان در مسیر مبارزه با دشمنان و قدرت های غربی در کنارشان باشید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار