• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماینده ولی فقیه  در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تاکیدکرد لزوم مشارکت دادن دانشجویان در مسئولیت های اجتماعی

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تاکیدکرد لزوم مشارکت دادن دانشجویان در مسئولیت های اجتماعی

حجت الاسلام محمدی در جمع هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی فارس اظهار داشت : دانشجویان این مرکز قرآنی امانت هایی هستند که به ما سپرده شده اند .

 چهارشنبه 11 مهر 1397   25  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه فارس ، حجت الاسلام محمدی در جمع هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی فارس اظهار داشت : دانشجویان این مرکز قرآنی امانت هایی هستند که به ما سپرده شده اند .
وی افزود : یک معلم و استاد در تمامی اوقات شبانه روز معلم است و وظیفه تربیتی او به ساعات ادارای محدود نمی شود و هیچ مدیری نمی تواند ساعت کاری خود را اداری بداند.
محمدی با بیان این که اساتید و هیئت علمی دانشکده باید بخش از وقت خود را در خوابگاه ها برای تربت نسل جوان به کار بگیرند گفت : مسئولیت پذیری از جمله مواردی است که دانشجویان باید بیاموزند.
رئیس سازمان اوقاف کشور گفت : دادن مسئولیت هایی برای اداره بهتر دانشکده و خوابگاه ها می تواند این حس را در نسل جوان تقویت کند .
وی با تشکر از بکار گیری اساتید واجد شرایط در این محل آموزشی اضافه کرد : در صورتی که دانشجویانی مومن و معتقد از این محل فارغ التحصیل شوند می توان به اساتید و تحولی که ایجاد شده اعتقاد پیدا کرد .
محمدی ادامه داد : زمانی می توان به ثمر دهی برنامه های فرهنگی امیدار بود که مسئولان خودشان در این برنامه حضور داشته باشند .
شایان ذکراست که صبح امروز رئیس سازمان اوقاف وامورخیریه کشور و جمعی از معاونان وی به شیراز سفر و از خوابگاه پسرانه دانشکده علوم قرآنی شیراز بازدید و در این بازدید مسائل ومشکلات این واحد خوابگاهی توسط دانشجویان مطرح و مسئولان نیزپاسخگوی این موارد شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار