• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماینده ولی فقیه  در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تاکیدکرد لزوم مشارکت دادن دانشجویان در مسئولیت های اجتماعی

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تاکیدکرد لزوم مشارکت دادن دانشجویان در مسئولیت های اجتماعی

حجت الاسلام محمدی در جمع هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی فارس اظهار داشت : دانشجویان این مرکز قرآنی امانت هایی هستند که به ما سپرده شده اند .

 چهارشنبه 11 مهر 1397   189  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه فارس ، حجت الاسلام محمدی در جمع هیئت علمی دانشکده علوم قرآنی فارس اظهار داشت : دانشجویان این مرکز قرآنی امانت هایی هستند که به ما سپرده شده اند .
وی افزود : یک معلم و استاد در تمامی اوقات شبانه روز معلم است و وظیفه تربیتی او به ساعات ادارای محدود نمی شود و هیچ مدیری نمی تواند ساعت کاری خود را اداری بداند.
محمدی با بیان این که اساتید و هیئت علمی دانشکده باید بخش از وقت خود را در خوابگاه ها برای تربت نسل جوان به کار بگیرند گفت : مسئولیت پذیری از جمله مواردی است که دانشجویان باید بیاموزند.
رئیس سازمان اوقاف کشور گفت : دادن مسئولیت هایی برای اداره بهتر دانشکده و خوابگاه ها می تواند این حس را در نسل جوان تقویت کند .
وی با تشکر از بکار گیری اساتید واجد شرایط در این محل آموزشی اضافه کرد : در صورتی که دانشجویانی مومن و معتقد از این محل فارغ التحصیل شوند می توان به اساتید و تحولی که ایجاد شده اعتقاد پیدا کرد .
محمدی ادامه داد : زمانی می توان به ثمر دهی برنامه های فرهنگی امیدار بود که مسئولان خودشان در این برنامه حضور داشته باشند .
شایان ذکراست که صبح امروز رئیس سازمان اوقاف وامورخیریه کشور و جمعی از معاونان وی به شیراز سفر و از خوابگاه پسرانه دانشکده علوم قرآنی شیراز بازدید و در این بازدید مسائل ومشکلات این واحد خوابگاهی توسط دانشجویان مطرح و مسئولان نیزپاسخگوی این موارد شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار