• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس دانشکده علوم قرآنی کشور بصیرت افزایی مهمترین وظیفه دانشجویان قرآنی است

رئیس دانشکده علوم قرآنی کشور بصیرت افزایی مهمترین وظیفه دانشجویان قرآنی است

رئیس دانشگاه علوم قرآنی کشور در نشست صمیمی با دانشجویان دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن کریم شیراز اظهار داشت : علاوه بر فراگیری علم ، دانش، فضل و کمالات و داشتن ایمان ، دین وتقوا که انتظار قرآن از دانشجویان چنین مراکزی است، داشتن بصیرت نیز از موضوعاتی که باید مد نظر باشد .

 چهارشنبه 11 مهر 1397   203  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان فارس رئیس دانشگاه علوم قرآنی کشور در نشست صمیمی با دانشجویان دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن کریم شیراز اظهار داشت : علاوه بر فراگیری علم ، دانش، فضل و کمالات و داشتن ایمان ، دین وتقوا که انتظار قرآن از دانشجویان چنین مراکزی است، داشتن بصیرت نیز از موضوعاتی که باید مد نظر باشد .
وی با اشاره به نمونه های تاریخی ازکسانی که علم داشتند و ایمان نه و افرادی که ایمان را داشتند بدون علم بودند و کسانی که علم و ایمان را کسب کرده بودند ولی به مسائل روز جامعه بصیرت نداشتند ، افزود: قرآن بر بصیرت تاکید کرده است و کلام امام صادق (ع) نیز گویای این مسئله است که کسی به مسائل زمان خود آگاه باشد در مقابل شبهات دچار مشکل نمی شود .
محمدی گفت: دانشجوی معارف قرآن باید نسبت به قرآن آگاه باشد و روشنفکر و متهجر که هر دو دین را از سیاست جدا می کند و هر دو نمونه را در تاریخ هم سراغ داریم ضربات زیادی به جامعه زده اند.
رئیس اوقاف کشور با اشاره به نقشه های دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی که در نقشه های اقتصادی و رسانه ای برنامه ریزی شده اضافه کرد : مهمتراز جنگ اقتصادی، جنگ رسانه ای است که با بصیرت دادن به جامعه می توان القای دشمنان در ناکار آمدی نظام را خنثی کرد.
وی با اشاره به سخنان رهبری گفت : ایشان به درستی می گویند که کشور در حال پیشرفت است و اگر چنین نبود دشمنان با ما دشمنی نمی کردند و علت دشمنی آنان جلوگیری از موفقیت هایی است که نظام بدست می آورد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار