• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

تشریح برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی شهرستان داراب

تشریح برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی شهرستان داراب

رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان داراب برنامه سوگواره بصیرت عاشورایی شهرستان داراب را تشریح کرد.

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه فارس ، یدالله بهمنی اظهار داشت : امامزاده ابوالقاسم (ع) یکی از مکان های برگزاری عزای حسینی است که عزاداری این محل از موقوفه خواجه نعیما اطعام می شوند.
وی افزود: عزاداران حسینی امامزاده سید علاءالدین حسین(ع) از طرف موقوفه حاج عباس و عاشقان حسینی مراسم برگزار شده در امامزادگان عبدالله و موسی (ع) نیز میهمان خوان گسترده حسینی از طرف موقوفه حاج زین العابدین هستند.
بهمنی گفت : همایش لبیک یا حسین نیز با حضور نوجوانان روز دوم محرم در محل امامزاده ابوالقاسم (ع) برگزار و از چند موقوفه از آنان پذیرایی شد .
این مسئول ادامه داد: برگزاری همایش شیر خوارگان حسینی در امامزاده ابوالقاسم (ع) و اطعام عزاداران ازمحل چند موقوفه، همایش احلی من العسل در روز ششم محرم در امامزاده ابوالقاسم (ع) و امامزادگان عبدالله و موسی (ع) و اطعام از محل موقوفات شهرستان بخش های دیگری از برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی این شهرستان است .
وی اضافه کرد : امامزاده ابوالقاسم (ع) همچنین میزبان همایش رهروان زینبی ویژه بانوان در 12 محرم میهمان و سفره ابا عبدالله الحسین (ع) ازمحل موقوفه خواجه نعیما است .
بهمنی گفت : امامزاده سید علاءالدین حسین (ع) و امامزاده ابوالقاسم (ع) روز عاشورا نیز میزبان عزاداری مردم این شهرستان هستند و خوان حسینی از محل موقوفه های میرزا محمد و قاسم خان در این محل ها گسترده می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار