• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

حل مشکل آب آشامیدنی مسجد بین راهی پیامبر اعظم (ص) فیروزآباد بعد از 12 سال

حل مشکل آب آشامیدنی مسجد بین راهی پیامبر اعظم (ص) فیروزآباد بعد از 12 سال

رییس اداره اوقاف فیروز آباد از رفع مشکل تأمین آب آشامیدنی مسجد بین‌راهی پیامبر اعظم (ص) فیروزآباد بعد از 12 سال و با همراهی خیرین خبر داد.

 شنبه 27 مرداد 1397   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سجاد روستا افزود: با کمک‌های کشاورزان اطراف این مسجد، خیران فیروزآباد و بخشی از طریق هلال‌احمر این شهرستان که 90 درصد هزینه‌ها را تأمین کردند.
وی ادامه داد: با همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان و با صرف هزینه‌ای بالغ ‌بر 70 میلیون تومان، آب شرب این مسجد واقع در دوراهی میمند در محور فیروزآباد به شیراز از مسیر پنج کیلومتری تأمین شد.
روستا گفت: آب آشامیدنی این مسجد تاکنون از طریق یک تلمبه شخصی تأمین می‌شد که به علت مشکلاتی مانند خشکسالی نمی‌توانست منبع مطمئنی برای خدمات این مسجد به حدود هزار نفر از مراجعه‌کنندگان خود در طول شبانه‌روز باشد.
رییس اوقاف فیرزوآباد افزود: از دیگر مشکلات مسجد بین‌راهی پیامبر اعظم (ص) فیروزآباد، مسئله محوطه‌سازی و همچنین هزینه‌های نگهداری است که امید می‌رود با همکاری خیرین مرتفع شود.
وی بیان داشت: شهرستان فیروزآباد دارای دو مسجد بین‌راهی است که مسجد امام علی (ع) نیز در مسیر فیروزآباد به شیراز جنب دانشگاه پیام نور این شهرستان، روزانه پذیرای مسافران حدود 200 خودرو عبوری است و هزینه‌های نگهداری این مسجد، نیازمند کمک‌های مردمی است.
در مساجد بین‌راهی فیروزآباد، علاوه بر سرویس‌های بهداشتی، ایستگاه‌های صلواتی نیز به‌صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمت می‌پردازند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار