• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: اجرای برنامه‌های دهه ولایت در بیش از 200 نقطه استان فارس

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: اجرای برنامه‌های دهه ولایت در بیش از 200 نقطه استان فارس

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اجرای برنامه‌های دهه ولایت در بیش از 200 نقطه استان فارس خبر داد.

 شنبه 27 مرداد 1397   66  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، سید میثم حسینی اظهار داشت: امسال نیز مانند چند سال گذشته، برنامه‌های این دهه با عنوان « جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی» هم‌زمان با سراسر کشور در این استان اجرایی می‌شود.
وی افزود: برنامه‌های شاخص این دهه، در امامزادگان شاخصی چون سید علاءالدین حسین(ع)، علی بن حمزه(ع)، حرم سید تاج‌الدین غریب(ع) و امامزاده محمد(ع) قصردشت و همچنین امامزادگان شاخص هر شهرستان به اجرا درمی‌آید.
حسینی گفت: امسال همچنین همایشی برای بزرگداشت و تجلیل و تکریم از سادات در نقاط مختلف استان برگزار می شود و در شهر شیراز نیز این مراسم فرهنگی از محل موقوفات منطبق اجرا خواهد شد.
این مسئول اضافه کرد: برپایی جشن‌های متنوع و برگزاری مراسم خطبه خوانی غدیر، مسابقات و توزیع بسته‌های فرهنگی، استفاده از مبلغ‌های بومی و غیربومی و ایجاد ایستگاه‌های صلواتی ازجمله دیگر برنامه‌های اجراشده در این دهه است.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: امیدواریم که بتوان در قالب استفاده از سخنرانان و مداحان کشوری به هر چه پربارتر شدن این برنامه‌ها کمک کرد؛ ضمن اینکه مراسم قرائت دعای عرفه با همکاری هیئت امناء و خدام حرم های مطهر امامزادگان شاخص در سراسر استان فارس برگزار خواهد شد.
یادآوری می‌شود که برنامه‌های «دهه ولایت» از روز عرفه تا روز عید سعید غدیر برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار