• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلالی خبر داد: تجليل از حافظان و مؤسسات برتر آزمون سراسری حفظ قرآن فارس در ايام دهه كرامت

جلالی خبر داد: تجليل از حافظان و مؤسسات برتر آزمون سراسری حفظ قرآن فارس در ايام دهه كرامت

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری مراسم تجلیل از مؤسسات و حافظان برتر این استان در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن كریم در ایام دهه كرامت خبر داد.

 دوشنبه 25 تیر 1397   185  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس دیروز یکشنبه، ۲۴ تیرماه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز گفت: همزمان با ایام دهه كرامت مراسم تجلیل از مؤسسات و حافظان برتر این استان در شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن كریم برگزار می‌شود.
وی افزود: این آزمون در اسفندماه سال ۹۶ با همكاری مشترك اوقاف و ارشاد اسلامی و با حضور بیش از ۱۷ هزار نفر در استان فارس برگزار شد كه استان فارس توانست در این آزمون رتبه سوم كشوری را كسب كند.
جلالی اظهار كرد: علاوه بر این‌ها استان فارس در این آزمون توانست حائز رتبه نخست كشور را در بحث دریافت نمره ۱۰۰ در این آزمون كسب كند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: هدایای نفرات برتر شهرستان‌های فارس توسط اداره‌كل ارشاد فارس به حساب آنان واریز شد اما بنا داریم تا نفرات برتر شیراز را در همایش بزرگداشت امامزاده ابراهیم(ع) كه در تاریخ ۲۶ تیرماه جاری برگزار می‌شود، تجلیل كنیم.
وی یادآور شد: در این همایش علاوه بر تجلیل از حافظان برتر این دوره از مسابقات، از مؤسسات و ادارات برتر استان فارس نیز كه بیشترین مشاركت را در برگزاری آزمون داشتند، تجلیل به عمل خواهد آمد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار