• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر بعنوان برند برتر استاندارد ملی در کشور انتخاب شد

شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر بعنوان برند برتر استاندارد ملی در کشور انتخاب شد

معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد: در کنگره اجلاس یکصد برند برتر دارای نشان استاندارد ملی، شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر موفق به دریافت کسب اعتبارنامه استاندارد ملی گردید.

 پنج شنبه 7 تیر 1397   49  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، الیاس رضایی با بیان این مطلب اظهار داشت: در کنگره تجلیل از یکصد برند دارای نشان استاندارد ملی در پی گزینش شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر این شرکت به عنوان برند برتر و ارزش آفرین سال 1396 موفق به کسب درجه ی عالی در کمیته ارزیابی اجلاس یکصد برند دارای نشان استاندارد ملی از میان کلیه شرکت های نامی ایرانی گردید.
وی با اشاره به اینکه در این اجلاس این شرکت موقوفه همچنین موفق به کسب اعتبارنامه ی برند استاندارد ملی از جانب کنفدراسیون برند ایرانی در سال 1397گردید، افزود: کنگره تجلیل از یکصد برند برتر و ارزش آفرین استاندارد ملی در روز چهارشنبه 7 تیرماه در استان تهران با حضور شرکت های برتر و بزرگ برگزار گردید.
یادآور می شود شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر استان فارس از سال 91 فعالیت خود را در قالب خدمت رسانی به نیازمندان و بیماران در قالب تهیه و تولید ایمپلنت و نیل های ارتوپدی آغاز نمود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار