• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی

برگزاری آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی در هشت شهرستان استان فارس خبر داد.

 چهارشنبه 6 تیر 1397   56  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، جواد یزدانی با بیان این مطلب عنوان کرد: آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی همزمان با سراسر کشور در روز جمعه 8 تیرماه در محل بقاع متبرکه هر شهرستان برگزار می شود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه این آزمون در رشته های خانواده، ازدواج، فرزند پروری و مهارت های فردی و سازگاری برگزار می شود، افزود: سوألات این آزمون به صورت تستی و تشریحی و تست شخصیت به صورت کتبی برگزار می شود.
یزدانی با بیان اینکه این آزمون در 8 شهرستان استان فارس برگزار می شود، اظهار داشت: آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی در شهر شیراز با حضور 24 نفر از مربیان در محل قدمگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در ساعت 9 صبح، در شهرستان ممسنی با حضور 13 نفر از مربیان در محل امام زاده شمس الدین محمد(ع) از ساعت 8 صبح، در شهرستان لارستان با حضور 12 نفر در محل امام زاده میرعلی ابن الحسین(ع) در ساعت 9 صبح برگزار می شود.
این مسئول با بیان اینکه این دوره از آزمون در شهرستان مرودشت با حضور 12 نفر از مربیان در محل حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) در ساعت 10صبح برگزار می شود، افزود: آزمون مربیگری دوره سبک زندگی اسلامی در شهرستان پاسارگاد با حضور 9 نفر از مربیان در محل امام زاده حسین(ع) از ساعت 10صبح، در شهرستان گراش در محل بقعه متبرکه شیخ عبدا... انصاری از ساعت 10 صبح با حضور 12 نفر مربی و در شهرستان کازرون با حضور 8 نفر از مربیان در محل سالن اداره کل اوقاف و امور خیریه شهرستان در ساعت 8 صبح برگزار می شود.
یزدانی یادآور شد: پس از علام نتایج این آزمون مربیانی که در این آزمون پذیرفته شدند جهت گذراندن دوره های تخصصی به شهر مقدس قم اعزام می شوند.
خاطر نشان می شود هدف اصلی برگزاری این دوره‌ها تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی اسلامی، ایجاد روحیه تکلیف و خودباوری در بین خانواده ها، معرفی و تبیین سبک زندگی اسلامی و توانمندسازی خانواده ها و جوانان با سبک زندگی اسلامی می باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار