• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

۲۱ و ۲۲ تیرماه؛ زمان برگزاری رقابت برترین قرآنیان فارس

۲۱ و ۲۲ تیرماه؛ زمان برگزاری رقابت برترین قرآنیان فارس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان طی روز‌های ۲۱ و ۲۲ تیرماه جاری خبر داد.

 دوشنبه 28 خرداد 1397   113  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، با بیان اینكه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان برگزار می‌شود، زمان برگزاری این آزمون را ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال اعلام كرد.
وی با بیان اینكه این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل و همچنین دعا و اذان‌خوانی برگزار خواهد شد، گفت:‌ در مرحله شهرستانی بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نفر در استان فارس در این مسابقات شركت كردند كه از این تعداد ۲۵۰ نفر به مرحله استانی راه یافتند.
موسوی با تصریح اینكه ۱۰۰ نفر آقا و ۱۵۰ نفر بانو هستند كه در مرحله استانی به رقابت می‌پردازند، گفت: مسابقات بانوان در طی روزهای مذكور در سالن عترت اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس و مسابقات آقایان در حرم مطهر علی‌بن حمزه(ع) برگزار خواهد شد.
مدیركل اوقاف فارس اظهار كرد: هنوز سهمیه استان‌ها برای اعزام به مرحله كشوری این مسابقات كه بناست در نیمه دوم مهرماه امسال به میزبانی اراك برگزار شود، مشخص نیست و بعد از برگزاری مرحله استانی، سهمیه هر استان مشخص خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار