• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برپایی محفل انس با قرآن کریم در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع)

برپایی محفل انس با قرآن کریم در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع)

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز از برپایی ویژه برنامه محفل انس با قرآن کریم با حضور نفر اول بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد.

 شنبه 19 خرداد 1397   42  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام رحیم صفری گرائی در این خصوص عنوان کرد: همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه در بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان ویژه برنامه محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری برتر قاسم مقدمی نفر اول بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.
این مقام مسئول بیان کرد: این محفل معنوی در روز شنبه 19 خرداد از ساعت 18:30 عصر در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) برگزار می شود که در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سیدعباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس ایراد سخن خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه این مراسم با حضور قاری استانی محمد سعید مسعودی برگزار می شود، افزود: این محفل معنوی با اجرای گروه تواشیح شمیم بهشت حسینی می باشد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز با اشاره به اینکه در این مراسم همچنین فعالین قرآنی استان نیز حضور خواهند داشت، یادآور شد: برگزاری مسابقه قرآنی و تجلیل از نخبگان برتر قرآن استان از دیگر برنامه های این مراسم می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار