• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سلامی: پورتال جامع اعتاب مقدسه جهان اسلام راه‌اندازی می‌شود

سلامی: پورتال جامع اعتاب مقدسه جهان اسلام راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی و امور زائرین حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) از تلاش كارگروه اجتماعی و فضای مجازی اعتاب مقدسه جهان اسلام جهت راه‌اندازی پورتال جامع این اعتبات مقدس خبر داد.

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   66  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، دومین جلسه کارگروه اجتماعی و فضای مجازی اعتاب مقدسه جهان اسلام با حضور کارشناسان فنی و مدیران روابط عمومی آستان مقدس حضرت شاه عبدالعظیم حسنی(ع)، حضرت معصومه(ع) و مسجد مقدس جمکران قم، سازمان اوقاف و امور خیریه، آستان قدس رضوی و حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) شاهچراغ امروز، ۲۶ اردیبهشت‌ماه در شهر شیراز برگزار شد.
در این جلسه حجت‌الاسلام احمد سلامی، معاون فرهنگی و امور زائرین حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) با اشاره به اهداف کارگروه اجتماعی فضای مجازی اعتاب مقدسه جهان اسلام بیان کرد: ایجاد بستر مناسب برای ترویج معارف قرآنی و مکتب اهل بیت(ع) و تأثیرگذاری در عرصه بین‌الملل از اهداف تشکیل این کمیته بوده است.
وی اظهار كرد: هم‌اندیشی میان اعضای این کمیته و نمایندگان کارگروه اجتماعی و فضای مجازی اعتاب مقدسه جهان اسلام قطعاً موجب هم‌افزایی، وفاق و همدلی جهت گسترش فرهنگ ناب شیعی و صدور پیام اسلام و اهل بیت(ع) به سراسر جهان خواهد شد.
سلامی افزود: این کمیته در نخستین گام و آغاز فعالیت خود، ایجاد و راه‌اندازی پورتال جامع اعتاب مقدسه جهان اسلام جهت معرفی اعتاب مقدسه را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون فرهنگی و امور زائرین حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) در بخش دیگری از سخنان خود به دهه كرامت نیز اشاره كرد و گفت: دهه کرامت ظرفیت بسیار خوبی در خصوص معرفی حضرات معصومین(ع) است که باید همواره مدنظر قرار بگیرد و این ایام یک فرصت ۱۰ روزه شاد برای معرفی اهل بیت علیهم السلام و سیره آن‌ها به مردم است.
وی همچنین تأکید کرد: برگزاری جلسات مستمر و منظم کارگروه اجتماعی و فضای مجازی اعتاب مقدسه جهان اسلام می‌تواند از موازی‌کاری در حیطه فرهنگی و مذهبی جلوگیری کند و با همسوسازی فعالیت‌های آستان های مقدس در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی زمینه ترویج بیشتر فرهنگ شیعی را فراهم سازد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار