• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی 550 محفل جزء خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه سراسر استان فارس

برپایی 550 محفل جزء خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه سراسر استان فارس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد: همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه 550 محفل جزء خوانی قرآن کریم در سطح بقاع متبرکه سراسر استان فارس برگزار می شود.

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   61  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی با بیان این مطلب عنوان کرد: همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه سراسر استان فارس و بهره مندی از ظرفیت های معنوی ماه بهار قرآن برنامه جزء خوانی قرآن کریم در سطح بقاع متبرکه همه روزه با حضور قاریان بومی استان و حافظان برتر در جوار آستان مقدس امام زادگان برپا می شود.
این مقام مسئول بیان کرد: در 150 بقعه متبرکه و آستان مقدس امام زادگان شاخص شهر شیراز محفل جزء خوانی قرآن کریم از پنج شنبه 27 اردیبهشت با حضور عموم مردم روزه دار و مؤمن برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی با اشاره به اینکه کلیه محافل جزء خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه به طور عمومی یک ساعت قبل از اذان مغرب برپا می شود، افزود: در سطح بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز محفل جزء خوانی قرآن کریم به صورت ویژه در حرم های مطهر حضرت سید علاء الدین حسین(ع)، حضرت علی ابن حمزه(ع)، حضرت سیدتاج الدین غریب(ع) و بقعه متبرکه سید نظام الدین محمود(ع) شاهداعی الی ا... و قدمگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) و... برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس در ادامه به تشریح محافل جزء خوانی قرآن کریم در سطح شهرستانها پرداخت و عنوان کرد: در دو شهرستان آباده و جهرم 25 محفل جزء خوانی برگزار می شود که این محافل در محل آستان مقدس امام زادگان احمد و جعفر(ع) شهر بهمن آباده و سیدعلی(ع) ایزدخواست، مسجد بقیه ا...(عج) و علی ابن موسی الرضا(ع) آباده و در آستان مقدس امام زادگان حسین(ع) و فضل ابن موسی ابن جعفر(ع) و اسماعیل(ع) جهرم برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی با اشاره به اینکه در شهرستان اقلید 15 محفل جزء خوانی در محل آستان مقدس امام زادگان عبدالرحمن(ع)، زینب خاتون(س) و شمس الدین محمد(ع) به صورت ویژه در ساعت 14 بعد ازظهر برگزار می شود، افزود: در سه شهرستان فسا، استهبان، کازرون و مرودشت هر کدام 20 محفل جزء خوانی در محل بقاع متبرکه شاخص برپا می شود.
همچنین در بقاع متبرکه شاخص شهرستان های داراب، فیروزآباد، لارستان و لامرد نیز تعداد 10 محفل جزء خوانی قرآن کریم برپا می شود که با حضور عموم روزه داران آیات آسمانی قرآن کریم تلاوت می شود.
این مقام مسئول در ادامه اضافه کرد: در سایر شهرستان ها از جمله گراش، فراشبند، ارسنجان، بیضاء ، پاسارگاد، مهر و رستم، سپیدان و سروستان نیز محافل جزء خوانی قرآن کریم در ماه بهار قرآن در سطح بقاع متبرکه هر شهرستان برپا می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس در پایان از عموم مردم شریف و روزه دار فارس جهت بهره مندی از فضای معنوی ماه مبارک رمضان و شرکت در محافل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه دعوت بعمل آورد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار