• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی: اعزام 200 نفر مبلغ  بومی و غیربومی به بقاع متبرکه و امامزادگان سراسر استان فارس

همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی: اعزام 200 نفر مبلغ بومی و غیربومی به بقاع متبرکه و امامزادگان سراسر استان فارس

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعزام 200 نفر مبلغ بومی و غیربومی به مناسبت اجرای طرح ضیافت الهی در اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سراسر استان فارس خبر داد.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   65  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید میثم حسینی در این خصوص عنوان کرد : همه ساله به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه، مبلغین بومی و غیر بومی به آستان مقدس امام زادگان سراسر استان و مناطق محروم اعزام می شوند .
وی ابراز کرد: در ماه میهمانی خدا تعداد 100 نفر مبلغ غیر بومی از شهر مقدس قم به بقاع متبرکه و امام زادگان شهرستان های استان اعزام می شوند که وظیفه تبلیغ در این ایام را بر عهده خواهند داشت.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه در بقاع متبرکه شهر شیراز نیز تعداد یکصد نفر مبلغ بومی به تبلیغ و اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی خواهند پرداخت، گفت : در آستان مقدس حضرت سید علاء الدین الحسین(ع) ، سید تاج الدین غریب(ع) و آستان مقدس حضرت علی ابن حمزه (ع) مبلغین بومی همه روزه با حضور در این بقاع پاسخگوی کلیه زائرین و روزه داران می باشند.
این مقام مسئول در ادامه به فعالیت این مبلغین اشاره کرد و افزود: اجرای برنامه های مذهبی، مشاوره دینی ، اقامه نماز جماعت، تفسیر و قرائت قرآن کریم و پاسخگویی به مسائل شرعی، احکام و پاسخ به شبهات از جمله فعالیت هایی است که در بقاع شاخص با حضور مبلغین دینی اجرا می شود .
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: کلیه مبلغین بومی و غیر بومی از ابتدای ماه رمضان تا پایان این ماه مبارک با حضور در بقاع متبرکه پاسخگوی روزه داران مؤمن خواهند بود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار