• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

10 نفراز برترین مدیران و رؤسای ادارات اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل شدند

10 نفراز برترین مدیران و رؤسای ادارات اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل شدند

در اختتامیه نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که با حضور، مدیران کل استان‌ها، روسای ادارات، دفاتر نمایندگی و مجموعه شورای معاونین سازمان برگزار شد از رتبه های برتر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل بعمل آمد.

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   86  0      


مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: در اختتامیه نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که با حضور، مدیران کل استان‌ها، روسای ادارات، دفاتر نمایندگی و مجموعه شورای معاونین سازمان برگزار شد از رتبه های برتر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، جواد یزدانی با بیان این مطلب اظهار داشت: در نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که در 18 و 19 اردیبهشت ماه جاری در استان البرز برگزار شد، با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده و تلاش های مضاعف حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در راستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری و ارائه خدمات شایسته به زائرین و مسافرین تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
وی اظهار داشت: این گردهمایی در خصوص تجلیل از ادارات برتر سازمان بر اساس بازرسی های انجام شده در سال 96 در خصوص عملکرد برنامه ها، ورود اطلاعات در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه، ارزیابی عملکرد و تحقق کامل برنامه های اجرایی برگزار شد که ادارات برتر معرفی شدند.
یزدانی ابراز داشت: در این گردهمایی همچنین از روسای ادارات نواحی 2، 3 و 4 اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان شیراز و رؤسای شهرستان بیضاء و فسا و رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف استان فارس تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
این مسئول با بیان اینکه در این مراسم از معاونت حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس نیز تجلیل بعمل آمد، افزود: در این گردهمایی در حوزه اخذ اسناد مالکیت موقوفات علی اکبر جعفریان معاونت ثبتی و حقوقی این اداره کل به عنوان نفر برتر در صدور اسناد مالکیت با اخذ تعداد 3 هزار و 587 سند در سال 96 معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار