• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید میثم حسینی با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح ضیافت الهی در 450 بقعه متبرکه و آستان مقدس امام زادگان از چهارشنبه 26 اردیبهشت از محل نیات واقفین نیک اندیش اجرا خواهد شد.
این مقام مسئول با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح مراسمات مذهبی، اطعام روزه داران، مراسم شب های قدر و مناسبات مربوط به ایام شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) و... برگزار می شود، خاطره نشان کرد: در شهر شیراز نیز این طرح در امام زاده های شاخص با حضور سخنرانان کشوری و مداحان اهل بیت برگزار می شود.
حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های اجرای طرح ضیافت الهی اعزام مبلغین به بقاع متبرکه و آستان مقدس امام زادگان نقاط محروم می باشد، افزود: در اجرای طرح ضیافت الهی تعداد 200 مبلغ بومی و غیربومی با حضور در بقاع متبرکه به اجرای فعالیت های مذهبی، فرهنگی، مشاوره و پاسخگویی به احکام دینی می پردازند.
این مقام مسئول همچنین از اجرای طرح "برپایی سفره های آسمانی " در 6 نقطه از شهر شیراز خبر داد و عنوان کرد: این طرح ویژه اطعام روزه داران است و از محل اجرای نیات واقفین در محل بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز برگزار می شود.
حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: سخنرانی مذهبی، برپایی محافل قرآنی و تفسیر و قرائت، مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی از دیگر برنامه های اجرایی طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار