• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلامی نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان شیراز

اعلامی نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان شیراز

با پایان یافتن مسابقات سراسری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز در بخش خواهران در 4 رشته اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات اعلام شد.

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   425  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان این مطلب عنوان کرد: اسامی نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز ویژه خواهران در چهار رشته دعاء خوانی، حفظ 5جزء، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق اعلام شد.
سیدامیرعباس جلالی به اعلام اسامی نفرات برتر در هر رشته پرداخت و بیان کرد: در رشته قرائت تحقیق با تعداد 17 نفر شرکت کننده خانم ها آسیه دهقان نفر اول، فاطمه محتشمی نفر دوم و فاطمه غفاری رتبه سوم را کسب نمود.
وی با اشاره به اینکه مسابقات رشته قرائت ترتیل با تعداد 58 نفر شرکت کننده برگزار شد، افزود: در این مسابقات خانم ها زهرا ذریه نفر اول، سکینه مرادی نفر دوم و زهره مطفف موفق به کسب رتبه سوم شدند.
جلالی در ادامه به اعلام نفرات برتر در رشته حفظ 5 جزء پرداخت و اشاره کرد: در این مرحله از مسابقات تعداد 37 نفر از متسابقین با یکدیگر به رقابت پرداختند که به ترتیب خانم ها الهام استوار ، سولماز فرشیدپور و غزال جامعی موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
این مقام مسئول همچنین با بیان اینکه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز در رشته دعاخوانی در روز پنجشنبه 20 اردیبهشت با حضور 25 نفر متسابق برگزار گردید ، افزود: در این مسابقات زهرا فلاح زاده، صغری آرایش و آمنه محسن پور بعنوان نفرات اول تا سوم این مرحله از مسابقات معرفی شدند.
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در پایان یادآور شد: کلیه شرکت کنندگان در این مسابقات می توانند برای اعلام از نتایج این آزمون به سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس به نشانی fars.oghaf.ir www. مراجعه نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار