• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نتایج  قرآن کریم بخش آقایان شهرستان شیراز اعلام شد

نتایج قرآن کریم بخش آقایان شهرستان شیراز اعلام شد

مرحله شهرستانی چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری در حال برگزاری است.

 شنبه 22 اردیبهشت 1397   240  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس،سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، با بیان اینكه مرحله شهرستانی چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در شهرستان‌های این استان در حال برگزاری است، گفت: طبق بخشنامه سازمان اوقاف و امور خیریه مسابقات مرحله شهرستانی باید از اول تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه در تمام شهرستان‌های كشورمان برگزار شود كه ما در استان فارس بازه زمانی ۱۸ تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه را انتخاب كردیم.

رقابت ۳۷۰۰ نفر
وی با بیان اینكه این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان و در تمام شهرستان‌های استان فارس برگزار می‌شود، افزود: ۳۷۰۰ نفر در استان فارس در رشته‌های حفظ ۵ جز، ۱۰ جز، ۲۰ جز ، حفظ کل قرآن کریم، قرائت و ترتیل، اذان (ویژه آقایان)، دعاخوانی و رشته‌های معارفی طی این ایام به رقابت می‌پردازند.

اعلام نتایج بخش آقایان شیراز
جلالی با تصریح اینكه مسابقات بخش آقایان در شهرستان شیراز طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته برگزار و نتایج آن دقایقی پیش اعلام شد، گفت: متسابقان جهت دریافت نتایج خود می‌توانند به آدرس http://fars.oghaf.ir/SitePages/view-۱۹۰۳.aspx مراجعه كنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مسابقات رشته‌های اذان، دعاخوانی و مقدماتی تمام رشته‌های حفظ در بخش آقایان در روز سه‌شنبه و در روز چهارشنبه مسابقات رشته‌های قرائت،‌ترتیل و فینال رشته‌های حفظ در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) برگزار شد.

مسابقات تا روز ۲۵ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد
وی با یادآوری اینكه مسابقات بخش بانوان از سه‌شنبه، ۱۸ اردیبهشت‌ماه جاری آغاز و تا سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری ادامه دارد، گفت:‌ مكان برگزاری مسابقات بانوان در تمامی رشته‌ها سالن عترت اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس انتخاب شده است.
جلالی با تصریح اینكه آزمون برخی از رشته‌ها در بخش بانوان به اتمام رسیده است، گفت: به احتمال زیاد نتایج رشته‌های حفظ ۵ جزء، دعاخوانی، قرائت و ترتیل نیز در روز شنبه، ۲۲ اردیبهشت‌ماه جاری اعلام كنیم.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس در عین حال این نكته را یادآور شد: مسابقات قرآن در بخش آقایان و بانوان در تمام شهرستان‌های فارس طی بازه زمانی مذكور همچنان در حال برگزاری است.

اسامی داوران
وی در بخش پایانی سخنان خود به داوران این مسابقات نیز اشاره كرد و گفت:‌ در بخش بانوان، خانم‌ها گنبدی، زارع مویدی، شب‌خیز، كسرایی و مسرور و در بخش آقایان ماهانی، گلزار، ظفرآبادی، رحمدار و كاظم محمدی به عنوان داور این مرحله از مسابقات حضور داشتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار