• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کلنگ احداث دو باب مسجد در شهرستان داراب

کلنگ احداث دو باب مسجد در شهرستان داراب

کلنگ احداث دو باب مسجد در دو بخش شهر دبیران منطقه زرین دشت داراب و روستای نید شهر این شهرستان به ارزش 7 میلیارد ریال به زمین زده شد.

 دوشنبه 27 فروردین 1397   33  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان داراب با بیان این مطلب عنوان کرد: کلنگ احداث مسجد نبی اکرم(ص) در شهر دبیران از توابع شهرستان زرین دشت داراب با مساحت 400 متر مربع با حضور مسئولین اوقاف و امور خیریه شهرستان ،خیرین و عموم مردم بر زمین زده شد.
یداله بهمنی با اشاره به اینکه کلنگ احداث این دو باب مسجد در روز مبعث حضرت محمد(ص) بر زمین زده شد، افزود: مسجد نبی اکرم(ص) به همت یکی از شیعیان کشور کویت بنام مرحوم ابراهیم الشطی و مرحومه مریم الشطی با هزینه کرد بالغ بر 4 میلیارد ریال در شهر دبیران احداث می شود.
بهمنی در ادامه با بیان اینکه در این روز فرخنده و مبارک نیز یک مسجد دیگر در روستای نیدشهر این شهرستان کلنگ زنی گردید ، افزود: مسجد امام حسن مجتبی(ع) نیز با زیربنا 300 متر مربع به همت یکی از شیعیان کویت بنام مرحوم حسین احمد فلاح با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در این روستا احداث می شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: پیش بینی شده است این دو باب مسجد در طی مدت 10 ماه احداث و به بهره برداری می رسد که از محل اعتبارات اداره کل اوقاف و امور خیریه تجهیزات این مساجد تأمین خواهد شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار