• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح یک باب مسجد در روستای شیربیم شهرستان ممسنی با اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون ریال

افتتاح یک باب مسجد در روستای شیربیم شهرستان ممسنی با اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون ریال

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ممسنی خبر داد: همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) یک باب مسجد با حضور نماینده خیرین مسجدساز استان فارس افتتاح و به بهره برداری رسید.

 یک شنبه 26 فروردین 1397   30  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، مصطفی عسکری بیگدلی در این خصوص بیان کرد: همزمان با روز مبعث حضرت پیامبر(ص) یک باب مسجد به متراژ 300 متر مربع در روستای شیربیم ماهور این شهرستان به بهره برداری رسید.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه این مسجد با حضور حاج سیدحبیب موسوی نماینده خیرین مسجدساز استان فارس و حجت الاسلام و المسلمین سیدعباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه و بانیان خیر به بهره برداری رسید، افزود: این مسجد به همت بانی خیر حاجیه خانم کبری اسفندیاری لاری و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 600میلیون ریال در طی مدت 10 ماه ساخته شده است.
عسکری بیگدلی با اشاره به اینکه بخشی از هزینه های ساخت این مسجد از محل اعتبارات اوقاف و امور خیریه استان و کمک های مردمی تأمین شده است، افزود: باتوجه به هماهنگی بعمل آمده و مذاکرات صورت گرفته در خصوص تکمیل و تجهیزات این مسجد مبلغ 300 میلیون ریال از محل 3 درصد نفت و گاز توسط فرمانداری این شهرستان اختصاص پیدا کرده که در آینده نزدیک جذب این اعتبار عملیاتی خواهد شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار