• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مهلت ثبت نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف تمدید شد

مهلت ثبت نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف تمدید شد

رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از تمدید مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف ویژه بزرگسالان در سال جاری تا 30 فروردین خبر داد.

 پنج شنبه 16 فروردین 1397   174  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سیدامیرعباس جلالی با بیان این مطلب عنوان کرد: چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف ویژه بزرگسالان در سال جاری در دو رشته آوایی انفرادی شامل رشته‌هاي حفظ5، 10، 20 و حفظ کل، قرائت، ترتيل ، دعاخوانی و اذان ویژه برادران و در رشته های معارفی شامل تفسیر نمونه سوره حجر، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم و حفظ و معارف احادیث در سراسر کشور برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به اینکه شرکت کنندگان مجاز هستند به صورت همزمان در یکی از رشته های آوایی انفرادی و معارفی شرکت نمایند، افزود: آزمون رشته های معارفی در مرحله شهرستانی به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
جلالی در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات اظهار داشت: داشتن تابعیت ایرانی در مسابقات فردی و گروهی ، عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، داشتن حداقل سن 18 سال و حداکثر 40 سال از جمله شرایط شرکت در این مسابقه می باشد.
همچنین افرادیکه سن آنها زیر 18 سال ولی دانش آموز نیستند میتوانند در این مسابقه شرکت نمایند و دانش آموزان بالای 18 سال باید در مسابقات دانش آموزی شرکت کنند.
این مسئول متذکر شد: سقف سنی حداکثر 40سال شامل بخش معارفی مسابقات نمی شود و افراد با حداقل سن 18 سال می توانند در مسابقه معارفی شرکت نمایند.
جلالی با اشاره به اینکه این مسابقات در محل سکونت هر شرکت کننده در هر شهرستان برگزار می شود، گفت: شرکت کنندگان فقط می توانند در مسابقات یک شهرستان شرکت نمایند در غیر اینصورت در هر مرحله از مسابقات که خلاف موضوع اثبات شود، موجب حذف شرکت کننده خواهد شد.
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس ابراز داشت: علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام در این دوره از مسابقات به سايت رسمی مسابقات قرآن به آدرس quraniran.ir و یا به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های استان مراجعه کنند.
سید امیرعباس جلالی با بیان اینکه شاغلان دستگاه های دولتی و غیردولتی با ارائه گواهی می توانند در مسابقات شهرستان خود شرکت نمایند، گفت: طلاب حوزه های علمیه و دانشجویان صرفا در طول مدت تحصیل و سربازان در طول مدت خدمت نظام وظیفه با ارائه گواهی معتبر می توانند در شهرستان محل تحصیل یا خدمت در این دوره از مسابقات سراسری ثبت نام نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار