• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) آماده پذیرایی از زائران نوروزی

حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) آماده پذیرایی از زائران نوروزی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز خبر داد: در آستانه فرارسیدن ایام نوروز صحن و سرای ملکوتی آستان قدس حسینی(ع) میزبان زائرین و مسافرین نوروزی خواهد بود.

 دوشنبه 28 اسفند 1396   32  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام رحیم صفری گرائی ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز بیان کرد: همزمان با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) و فرارسیدن ماه رجب المرجب و در روز میلاد باسعادت حضرت امام محمدباقر(ع) در آئینی باشکوه با حضور خادمین صحن و سرای ملکوتی آستان قدس حسینی(ع) شستشو و غبارروبی شد.
وی افزود: در این مراسم باشکوه به همت خادمین زن و مرد این حرم مطهر عملیات شستشو کلیه صحن ها و رواق ها و غبارروبی آینه کاری ها انجام شد.
حجت الاسلام صفری گرائی با بیان اینکه ویژه برنامه تحویل سال نو در محل این حرم مطهر برگزار می شود، عنوان کرد: در روز سه شنبه 29 اسفند ماه ویژه برنامه تحویل سال نو از ساعت 19 عصر با قرائت دعای تحویل سال و دعای فرج حضرت اباصالح مهدی(عج) و پخش سخنان ارزشمند حضرت آیت ا... خامنه ای برگزار می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز در ادامه سخنان خود بیان کرد: در راستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در این حرم مطهر خیمه های معرفت دینی با عناوین غرفه مشاوره مذهبی، ازدواج و خانواده، کودکان و چندرسانه ای برپا می باشد که با حضور مبلغین اعزامی و بومی پاسخگوی عموم زائرین و مسافرین نوروزی می باشند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار