• امروز سه شنبه بیستم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری مراسم جشن و سرور میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س) در حرم مطهر امامزادگان فارس

برگزاری مراسم جشن و سرور میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س) در حرم مطهر امامزادگان فارس

کارشناس روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: در سالروز میلاد دخت پیغمبر، حضرت زهرای اطهر(س) مراسم جشن و سرور در سراسر بقاع متبرکه استان فارس برپا می شود.

 چهارشنبه 16 اسفند 1396   74  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، جواد یزدانی با بیان این مطلب ابراز داشت: همزمان با ولادت حضرت صديقه كبري(س)، دخت نبي مكرم اسلام، مراسم جشن و سرور در حرم مطهر امامزادگان استان فارس با سخنراني در نعت آن حضرت و مولودي خواني توسط مداحان اهلبيت(ع) برگزار مي‌شود.
اين مراسم جشن و سرور در شيراز در حرم مطهر حضرت سيد علاءالدين حسين(ع)، حرم مطهر علي ابن حمزه(ع)، حرم مطهر سیدتاج الدین غریب(ع) و بقعه متبرکه سیدنظام الدین محمود(ع) شاهداعی الی ا... در روز میلاد این بانوی مکرم اسلام برگزار می شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) این مراسم جشن و سرور با اجرای ویژه برنامه عطر عاشقی از ساعت 15 در محل این حرم مطهر برگزار می شود، افزود: این مراسم جشن و شادی همچنین در سایر بقاع متبرکه از جمله سیدمحمد(ع) قصرالدشت، قدمگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع)، آستان مقدس امام زادگان سید صادق(ع) مهدی آباد، سید محمد(ع) پودنک، سیدمحمد(ع) صغاد و... با حضور عاشقان اهل بیت برگزار می شود.
یزدانی با اشاره به اینکه این مراسم جشن و سرور در سایر بقاع متبرکه استان نیز برگزار می شود، افزود: آستان مقدس امام زادگان فضل ابن موسی ابن جعفر(ع) جهرم، سید حسین(ع) کازرون، میرعلی ابن الحسین(ع) لارستان، پیرمراد(ع) استهبان، حسین(ع) سعادت شهر، عبدالرحمن(ع) اقلید، شاهزاده قاسم(ع) زرقان، شاه میرحمزه(ع) بوانات و... نیز میزبان جشن میلاد حضرت زهرا(س) می باشند.
خاطر نشان می شود برپایی نمایشگاه و ایستگاه صلواتی، اجرای گروه تواشیح، سخنرانی، مولودی‌خوانی و جشن و سرور نیز از برنامه‌های میلاد دخت نبی مکرم اسلام در بقاع متبرکه می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار