• امروز سه شنبه بیستم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

آزمون شفاهی شانزدهمین دوره سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بقاع متبرکه استان فارس آغاز شد

آزمون شفاهی شانزدهمین دوره سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بقاع متبرکه استان فارس آغاز شد

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: آزمون شفاهی شانزدهمین دوره سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از 12 لغایت 18 اسفند در بقاع متبرکه و حرم های مطهر امام زادگان سراسر استان فارس برگزار می شود.

 شنبه 12 اسفند 1396   122  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سید امیرعباس جلالی با بیان این مطلب اظهار داشت: آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن کریم از روز شنبه 12 لغایت 18 اسفند ماه جاری به صورت سراسری ویژه خواهران و برادران قرآنی در حرم های مطهر امام زادگان و بقاع متبرکه سراسر استان فارس برگزار می شود که این آزمون در شهر شیراز ویژه خواهران در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) و ویژه برادران در محل بقعه متبرکه سیدنظام الدین محمود(ع) شاهداعی الی ا... همه روزه از ساعت 8 صبح برگزار می شود.
جلالی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان شهر شیراز در این آزمون یک هزار نفر می باشند از 6 نفر داور مجرب جهت قضاوت این دوره از آزمون ها استفاده شده تا این آزمون به نحو احسنت برگزار شود.
یادآور می شود آزمون كتبی شانزدهمین دوره سراسری حفظ و مفاهیم قرآن كریم در شهر مقدس شیراز در روز  پنجشنبه 10اسفند ماه با حضور ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و در 29 شهرستان استان فارس برگزار شد.
این مقام مسئول ابراز داشت: این آزمون ویژه حافظان کل قرآن کریم می باشد که شرکت کنندگان باید حدنصاب نمر 75 به بالا را کسب کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار