• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سوگواره بصیرت عاشورایی

فراخوان

مناقصات اوقاف

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف، نخبگان قرآنی فارس را فراخواند

چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف، نخبگان قرآنی فارس را فراخواند

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به آغاز ثبت‌نام چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف، نخبگان قرآنی و قرآنيان این استان را جهت مشاركت در این رقابت دعوت كرد.

 چهارشنبه 2 اسفند 1396   145  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس،سیدامیر عباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس  با بیان اینكه ثبت‌نام چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف آغاز شده است، گفت: سایت ثبت‌نام در این مسابقات از روز شنبه، ۲۷ بهمن‌ماه قابل دسترس شده است.
وی، نخبگان قرآنی استان فارس را جهت مشاركت در این رقابت‌های قرآنی دعوت كرد و افزود:‌ علاقه‌مندان جهت شركت در این مسابقات می‌توانند به سایت http://www.quraniran.ir مراجعه كرده و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند.
جلالی اظهار كرد: چهل و یكمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه همانند سال‌های قبل برگزار می‌شود و تنها یك تغییر جزئی در رشته‌های معارفی و حفظ موضوعی ایجاد شده است.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در این دوره از مسابقات آزمون مرحله شهرستانی رشته‌های تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه و حفظ موضوعی به صورت الكترونیكی انجام می‌شود و افرادی كه حد نصاب را به دست آورند، به آزمون استانی كه توسط اوقاف فارس برگزار می‌شود، راه پیدا خواهند كرد.
وی اظهار كرد: این مسابقات در رشته‌های ۹ گانه (حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم) و رشته‌های آوایی مانند سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.
جلالی زمان برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات را از ۲۰ فروردین تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۷ اعلام كرد و گفت: مرحله استانی نیز طی بازه زمانی اول تیر تا ۶ مردادماه ۹۷ و مرحله كشوری هم در بازه ۱۰ مهر تا ۲۵ مهرماه ۹۷ برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار