• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

از ظرفیت نخبگان برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف استفاده شود

از ظرفیت نخبگان برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف استفاده شود

امام جمعه شهرستان فسا در همایش توجیهی طرح نوروزی آرامش بهاری بر استفاده از ظرفیت نخبگان برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در بین جوانان تأکید نمود.

 پنج شنبه 19 بهمن 1396   74  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، حجت الاسلام و المسلمین حسین جمالی زاده ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: در جامعه امروز باید از توانمندی ها و ظرفیت های نخبگان و کارشناسان خبره در ترویج فرهنگ وقف در جامعه به خصوص در میان نسل جوان امروز و آینده بهره برد.
این مقام مسئول با بیان اینکه اجراو برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مسئله وقف می تواند جوانان را به سمت این سنت حسنه هدایت کند، افزود: باید با اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغ گسترده نسل آینده و جوان را به سمت وقف هدایت نمود و این کار تنها با برنامه ریزی، تبلیغ و ترویج هنرمندانه و سیاست های اوقاف صورت می گیرد.
ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی مناسب در ایام نوروز به کلیه زائرین
امام جمعه شهرستان فسا در ادامه سخنان خود به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه و آستان مقدس امام زادگان باید در این ایام بستر مناسب برای ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی را ایجاد کنیم تا کلیه زائرین و مسافرین از خدمات این بقاع متبرکه بهره ببرند.
خاطر نشان می شود همایش توجیهی طرح نوروزی آرامش بهاری با حضور بیش از 150 نفر از دست اندرکاران، هیأت امناء و خادمین بقاع متبرکه در روز چهارشنبه 18 بهمن به میزبانی امام زاده اسماعیل(ع) با حضور مدیر کل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه، مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس، معاونت فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه فارس و کارشناسان فرهنگی بقاع متبرکه برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار