• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان در امام زاده میرعلی ابن الحسین(ع) لارستان

اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان در امام زاده میرعلی ابن الحسین(ع) لارستان

مدیر بقعه متبرکه امام زاده میرعلی ابن الحسین(ع) لارستان از اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان در دارالشفای این آستان مقدس خبر داد.

 چهارشنبه 18 بهمن 1396   69  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سید یعقوب مصطفوی با بیان اینکه همزمان با ایام ا... دهه فجرانقلاب اسلامی در محل دارالشفاء این آستان مقدس پزشکان عمومی و متخصص افتخاری از روز چهارشنبه 18 بهمن به مدت 3 روز به کلیه بیماران و زائرین این آستان مقدس خدمات ویزیت رایگان ارائه میدهند، گفت: در روز چهارشنبه 18 بهمن متخصص جراحی و مغز و اعصاب، در روز پنج شنبه 19 بهمن متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و در روز جمعه 20 بهمن جراح زنان نیز در محل دارالشفای این آستان مقدس خدمات پزشکی ارائه میدهند.
وی با اشاره به اینکه کلیه پزشکان در ساعت 15:30 در محل دارالشفاء این آستان مقدس حضور خواهند داشت، افزود: در این مرکز هیچ هزینه ای بابت درمان از بیماران دریافت نمی شود و تمامی افراد بطور رایگان ویزیت می شوند.
یادآور می شود دارالشفاء آستان مقدس امام زاده میرعلی ابن الحسین(ع) لارستان از شهریور ماه سال 1385 تحت نظارت مستقیم اداره اوقاف و امور خیریه لارستان و با اعلام آمادگی 11 نفر از پزشکان برجسته شهرستان و همچنین با همکاری شبکه بهداشت و درمان لارستان، فعالیت خود را در راستای ارائه خدمات پزشکی رایگان به عموم مردم و زائرین آغاز کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار