کد خبر : 357784

تاریخ درج خبر : سه شنبه 17 فروردین 1400
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان فارس
• آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن در فارس برگزار می‌شود
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن در این استان در تاریخ ۱۹ فروردین‌ماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، از برگزاری آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن در این استان خبر داد و گفت: مرحله دوم آزمون طرح ساماندهی داوران در فارس، ۱۹ فروردین‌ماه با حضور ۴۹ داور همزمان با سراسر کشور در شیراز برگزار می‌شود.
وی محل برگزاری آزمون آقایان را دارالقرآن ناحیه یک آموزش و پرورش شیراز و محل برگزاری آزمون بانوان را دارالقرآن ناحیه ۴ آموزش و پرورش شیراز اعلام كرد.
جلالی با بیان اینكه راه‌یافتگان به مرحله دوم این آزمون، فایل‌های تلاوت ارسالی از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف را داوری می‌کنند، گفت: این مرحله با حضور ۳۴ نفر از بانوان و ۱۵ نفر از آقایان در دو بخش داوری قرائت و حفظ در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: بخش قرائت شامل تجوید، وقف و ابتدا و صوت و لحن و بخش حفظ شامل حسن حفظ است.  
وی در پایان یادآور شد: مرحله اول این آزمون ۲۴ اسفندماه سال گذشته با حضور ۱۱۰ داور در استان به شیوه غیرحضوری برگزار شد که از این تعداد ۴۹ نفر به مرحله دوم آزمون راه یافتند.