کد خبر : 303881

تاریخ درج خبر : شنبه 16 تیر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان فارس
• فارس رتبه نخست برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن كشور را كسب كرد
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از كسب رتبه نخست این استان در برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن در كشور خبر داد.

سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، از كسب رتبه نخست این استان در برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن در كشور خبر داد و گفت: در ارزیابی‌های انجام شده از عملكرد ادارات كل اوقاف استان‌ها در سال گذشته استان فارس موفق شد كه این رتبه در بخش مذكور كسب كند.
بهره‌مندی ۳۰۰ نفر از این دوره‌ها
وی افزود: در سال گذشته ۴ دوره تربیت مربی قرآن با حضور ۳۳۴ نفر از بانوان در محل دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز برگزار شد.
جلالی با یادآوری اینكه پیش از این، دوره‌های مذكور به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می‌شد، گفت: از سال گذشته بنا شد كه هر استانی درون خود این دوره‌ها را برگزار كند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه یكی از برنامه‌های ویژه این سازمان برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت مربی قرآن است، گفت: امسال نیز این طرح را ادامه خواهیم داد.
مردادماه؛ زمان برگزاری نخستین كارگاه در سال جاری
وی، زمان برگزاری نخستین كارگاه تخصصی تربیت مربی قرآن كریم را در استان فارس از مردادماه امسال اعلام كرد و گفت: بعد از آن باز هم در ماه‌های مختلف این دوره‌ها برگزار خواهد شد.
جلالی با بیان اینكه تا سال گذشته این دوره‌ها تنها برای بانوان برگزار می‌شد، گفت:‌ امسال این كارگاه‌ها علاوه بر بانوان، برای آقایان نیز برگزار می‌شود.