کد خبر : 301012

تاریخ درج خبر : یک شنبه 6 خرداد 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان فارس
• آزمون معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت الکترونیکی برگزار می شود
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد: آزمون معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در روز پنج شنبه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سید امیر عباس جلالی با بیان این مطلب عنوان کرد: آزمون معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در چهار رشته تفسیر و معارف قرآن کریم با محوریت سوره حجر، حفظ و معارف موضوعی ، حفظ و معارف نهج البلاغه با محوریت حکمت های نهج البلاغه یک تا 40، تفسیر و معارف قرآن کریم ویژه برادران و خواهران اهل سنت با محوریت سوره حجر براساس تفسیر صفوت التفاسیر در روز پنج شنبه 10 خرداد ماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه این دوره از آزمون در هیچ یک از شهرستانها به صورت کتبی برگزار نمی شود، افزود: کلیه ثبت نام کنندگان در این آزمون می توانند در روز پنج شنبه از ساعت 10 صبح لغایت 22 شب با مراجعه به سایت www.maaref114.ir ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند.
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در پایان اضافه کرد : در استان فارس بیش از هزار و 600 نفر در این بخش از مسابقات شرکت کرده اند.