کد خبر : 300293

تاریخ درج خبر : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان فارس
• اعلامی نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان شیراز
با پایان یافتن مسابقات سراسری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز در بخش خواهران در 4 رشته اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان این مطلب عنوان کرد: اسامی نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز ویژه خواهران در چهار رشته دعاء خوانی، حفظ 5جزء، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق اعلام شد.
سیدامیرعباس جلالی به اعلام اسامی نفرات برتر در هر رشته پرداخت و بیان کرد: در رشته قرائت تحقیق با تعداد 17 نفر شرکت کننده خانم ها آسیه دهقان نفر اول، فاطمه محتشمی نفر دوم و فاطمه غفاری رتبه سوم را کسب نمود.
وی با اشاره به اینکه مسابقات رشته قرائت ترتیل با تعداد 58 نفر شرکت کننده برگزار شد، افزود: در این مسابقات خانم ها زهرا ذریه نفر اول، سکینه مرادی نفر دوم و زهره مطفف موفق به کسب رتبه سوم شدند.
جلالی در ادامه به اعلام نفرات برتر در رشته حفظ 5 جزء پرداخت و اشاره کرد: در این مرحله از مسابقات تعداد 37 نفر از متسابقین با یکدیگر به رقابت پرداختند که به ترتیب خانم ها الهام استوار ، سولماز فرشیدپور و غزال جامعی موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.
این مقام مسئول همچنین با بیان اینکه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان شیراز در رشته دعاخوانی در روز پنجشنبه 20 اردیبهشت با حضور 25 نفر متسابق برگزار گردید ، افزود: در این مسابقات زهرا فلاح زاده، صغری آرایش و آمنه محسن پور بعنوان نفرات اول تا سوم این مرحله از مسابقات معرفی شدند.
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در پایان یادآور شد: کلیه شرکت کنندگان در این مسابقات می توانند برای اعلام از نتایج این آزمون به سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس به نشانی fars.oghaf.ir www. مراجعه نمایند.