• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

شرایط شرکت در آزمون الکترونیکی رشته درک معنا وتدبر در قرآن کریم اعلام شد

شرایط شرکت در آزمون الکترونیکی رشته درک معنا وتدبر در قرآن کریم اعلام شد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: کلیه شرکت کنندگان در این آزمون لازم است در هر دو بخش شرکت نمایند.

 پنج شنبه 12 بهمن 1396   1132  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سیدامیرعباس جلالی با بیان این مطلب اظهار داشت: دوره آموزش الکترونیکی درک معنا و تدبر در قرآن کریم با محوریت فرازهای برگزیده از قرآن کریم، نکاتی درباره قرائت صحیح و زیبا می باشد که پس از تلاوت آیات مرحله آموزش درک معنا و تدبر در قرآن کریم آغاز می شود.
وی افزود: این رشته شامل دو بخش دوره "آموزشی" و "آزمون" می باشد که علاقمندان به شرکت در این رشته لازم است در هر دو بخش شرکت نمایند.
جلالی با بیان اینکه دوره آموزش الکترونیکی درک معنا و تدبر در قرآن کریم شامل 16 درس می باشد، اظهار داشت: کلیه علاقمندان پس از نهایی کردن ثبت نام خود با مراجعه به سامانه www.namquran.org و با ثبت کدملی و تلفن همراه خود وارد دوره آموزش الکترونیکی "درک معنا و تدبر در قرآن" می شوند و می توانند دوره آموزشی خود را آغاز کنند.
این مسئول اشاره کرد: آزمون این دوره به صورت الکترونیکی و صرفا برای افرادی که دوره الکترونیکی را گذرانده باشند در روز شنبه 12 اسفندماه بر روی سامانه www.namquran.org برگزار خواهد شد.
خاطر نشان می شود آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنج شنبه دهم اسفندماه در سراسر کشور برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار