• امروز دوشنبه بیست و نهم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

10 نفراز برترین مدیران و رؤسای ادارات اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل شدند

10 نفراز برترین مدیران و رؤسای ادارات اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل شدند

در اختتامیه نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که با حضور، مدیران کل استان‌ها، روسای ادارات، دفاتر نمایندگی و مجموعه شورای معاونین سازمان برگزار شد از رتبه های برتر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل بعمل آمد.

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   74  0      


مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: در اختتامیه نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که با حضور، مدیران کل استان‌ها، روسای ادارات، دفاتر نمایندگی و مجموعه شورای معاونین سازمان برگزار شد از رتبه های برتر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، جواد یزدانی با بیان این مطلب اظهار داشت: در نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که در 18 و 19 اردیبهشت ماه جاری در استان البرز برگزار شد، با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده و تلاش های مضاعف حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در راستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری و ارائه خدمات شایسته به زائرین و مسافرین تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
وی اظهار داشت: این گردهمایی در خصوص تجلیل از ادارات برتر سازمان بر اساس بازرسی های انجام شده در سال 96 در خصوص عملکرد برنامه ها، ورود اطلاعات در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه، ارزیابی عملکرد و تحقق کامل برنامه های اجرایی برگزار شد که ادارات برتر معرفی شدند.
یزدانی ابراز داشت: در این گردهمایی همچنین از روسای ادارات نواحی 2، 3 و 4 اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان شیراز و رؤسای شهرستان بیضاء و فسا و رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف استان فارس تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
این مسئول با بیان اینکه در این مراسم از معاونت حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس نیز تجلیل بعمل آمد، افزود: در این گردهمایی در حوزه اخذ اسناد مالکیت موقوفات علی اکبر جعفریان معاونت ثبتی و حقوقی این اداره کل به عنوان نفر برتر در صدور اسناد مالکیت با اخذ تعداد 3 هزار و 587 سند در سال 96 معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار