• امروز دوشنبه بیست و نهم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان از اردیبهشت ماه

برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستان از اردیبهشت ماه

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از پایان یافتن مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و تمدید ثبت نام در آزمون معارفی خبر داد.

 پنج شنبه 30 فروردین 1397   136  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، سیدامیر عباس جلالی با بیان این مطلب عنوان کرد: چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سراسر شهرستان های استان فارس در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
این مسئول بیان کرد: این مسابقات در 16 شهرستان استان فارس با حضور بانوان و آقایان در دو رشته آوایی انفرادی شامل رشته‌هاي حفظ 5، 10، 20 و حفظ کل، قرائت، ترتيل ، دعاخوانی و اذان ویژه برادران و در رشته های معارفی شامل تفسیر نمونه سوره حجر، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم و حفظ و معارف احادیث برگزار می‌شود.
جلالی با اشاره به اینکه ثبت نام این دوره از مسابقات آزمون معارفی تا 10 اردیبهشت ماه تمدید شده است، خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در بخش آزمون معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم می توانند تا پایان روز 10 اردیبهشت ماه جاری در این بخش از مسابقات ثبت نام نمایند.
وی با بیان اینکه آزمون بخش معارفی در روز 10 خرداد ماه برگزار می شود، افزود: آزمون معارفی در 4 رشته تفسیر و معارف قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف نهج البلاغه و تفسیر و معارف قرآن کریم ویژه برادران و خواهران اهل سنت برگزار می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار