استان فارس
قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از شروع دوره تربیت مربی روخوانی قرآن در فاطمیه خواهران شهرستان لامرد خبرداد
پنج شنبه 23 شهریور 1396    
بازدید: 30

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام محمدالهیاری گفت: این دوره آموزشی از روزگذشته آغاز و تا 26شهریورماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از برگزاری آمون های ورودی 35 نفر از خواهران موفق به کسب حد نصاب نمره و شرکت در دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی قرآن شدند.

قائم مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، شناسايي نيروهاي مستعد و تربيت آنان جهت تدريس آموزش قرائت قرآن كريم، روشمند نمودن و هماهنگ كردن آموزش روخواني و روان خواني قرآن كريم در سطح شعب مؤسسه و تعميم روشهاي بديع و انتقال مهارتهاي تدريس يكپارچه و نظام يافته قرائت قرآن و تكميل حلقه‌هاي آموزش خانه های قرآنی در راستاي زمينه‌سازي و اجراي نظام جامع و هماهنگ آموزش قرآن‌كريم را از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی دانست.

حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل ارشاد اسلامی فارس با حضور سرکارخانم عقدکی از اساتید مطرح استان فارس درحال برگزاری است.

وی درپایان یادآورشد: دوره های تربیت مربی قرآن کریم در سایر رشته های علوم قرآنی در آینده با همکاری سازمانها و نهادهای ذیربط برگزار خواهدشد.