• امروز دوشنبه بیست و هشتم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

آغاز دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در شهرستان لامرد

آغاز دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در شهرستان لامرد

قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از شروع دوره تربیت مربی روخوانی قرآن در فاطمیه خواهران شهرستان لامرد خبرداد

 پنج شنبه 23 شهریور 1396   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام محمدالهیاری گفت: این دوره آموزشی از روزگذشته آغاز و تا 26شهریورماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از برگزاری آمون های ورودی 35 نفر از خواهران موفق به کسب حد نصاب نمره و شرکت در دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی قرآن شدند.

قائم مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، شناسايي نيروهاي مستعد و تربيت آنان جهت تدريس آموزش قرائت قرآن كريم، روشمند نمودن و هماهنگ كردن آموزش روخواني و روان خواني قرآن كريم در سطح شعب مؤسسه و تعميم روشهاي بديع و انتقال مهارتهاي تدريس يكپارچه و نظام يافته قرائت قرآن و تكميل حلقه‌هاي آموزش خانه های قرآنی در راستاي زمينه‌سازي و اجراي نظام جامع و هماهنگ آموزش قرآن‌كريم را از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی دانست.

حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل ارشاد اسلامی فارس با حضور سرکارخانم عقدکی از اساتید مطرح استان فارس درحال برگزاری است.

وی درپایان یادآورشد: دوره های تربیت مربی قرآن کریم در سایر رشته های علوم قرآنی در آینده با همکاری سازمانها و نهادهای ذیربط برگزار خواهدشد.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار